Czas trwania prac: około 2 dni roboczych

PROCESY

__

 

KWARCOWE I CERAMICZNE POWŁOKI OCHRONNE

AUTA NOWE I PO DETAILINGU

O PAKIECIE

Mycie wstępne (bezdotykowe)

____

 

Polega ono na pokryciu pojazdu bezpieczną dla lakieru, gum oraz plastików pianą aktywną o neutralnym PH, mającą za zadanie usunięcie wierzchniej warstwy zanieczyszczeń, aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko zarysowania lakieru podczas mycia ręcznego. Po paru minutach piana aktywna wraz z brudem spłukiwana jest z karoserii wodą pod ciśnieniem.

 

 

 

Mycie właściwe (ręczne)

____

 

Jest to najbezpieczniejsza forma mycia pojazdu z użyciem bardzo delikatnych rękawic z mikrowłókien lub naturalnej wełny owczej oraz dwóch wiader (jedno zawiera roztwór wody z szamponem samochodowym o neutralnym PH, drugie natomiast zawiera samą wodę w celu opłukiwania rękawicy z zanieczyszczeń zebranych z karoserii) wyposażonych we wkładki typu Grit Guard, zatrzymujące zanieczyszczenia na dnie wiadra.

 

 

 

Czyszczenie kół

____

 

W przypadku tego pakietu usług, zależnie od wybranej przez klienta opcji koła są zdejmowane z samochodu, aby dokładnie oczyścić oraz zabezpieczyć także ich wewnętrzną stronę, lub na ile to możliwe czyszczone są bez ich demontażu. Felgi czyścimy środkami dopasowanymi do ich rodzaju (lakierowane, polerowane, chromowane, etc.) bezpiecznymi dla ich wykończenia, skutecznie usuwającymi brud, przy użyciu odpowiednich szczotek z delikatnym włosiem bezpiecznym dla ich powierzchni. Usuwane są wszelkie ślady smoły oraz pozostałości po kleju ze starych odważników.

 

 

 

Czyszczenie nadkoli, wnęk, etc.

____

 

W przypadku tego pakietu usług dokładnie oczyszczane są całe nadkola po uprzednim zdjęciu kół. Wszelkie uszczelki, szczeliny oraz zakamarki (grille etc.) czyszczone są przy użyciu specjalnych środków oraz pędzelków z delikatnym włosiem.

 

 

 

Dekontaminacja (usuwanie zanieczyszczeń silnie przylegających do lakieru)

____

 

Etap ten składa się z usuwania śladów smoły z lakieru specjalnie przystosowanym do tego środkiem, po czym lakier jest glinkowany, co ma na celu usunięcie z jego powierzchni wszelkich trwale przyspojonych zanieczyszczeń, jak soki z drzew, pozostałości po owadach, zanieczyszczenia metaliczne etc., pozostawiając lakier idealnie czysty i gładki.

 

 

 

Przygotowanie lakieru do zabezpieczenia

____

 

Na tym etapie, lakier jest dokładnie odtłuszczany, specjalnymi środkami bezpiecznymi dla jego powierzchni, aby wiązanie powłoki zabezpieczającej z lakierem było jak najsilniejsze, a tym samym trwałość powłoki - jak najwyższa.

 

 

 

Zabezpieczenie lakieru

____

 

Proces ten polega na ręcznej aplikacji, najwyższej jakości powłok kwarcowych bądź też ceramicznych pochodzących wyłącznie od najlepszych światowych producentów.

 

 

 

Zabezpieczenie felg

____

 

Na życzenie klienta oferujemy również zabezpieczenie felg powłokami kwarcowymi lub ceramicznymi w celu zapewnienia felgom perfekcyjnego wyglądu. Powłoki te spowalniają także proces późniejszego brudzenia felg, utrudniając przywieranie do ich powierzchni m.in. pyłowi z klocków hamulcowych, a także ułatwiają ich czyszczenie.

 

 

 

Aplikacja dressingów na opony oraz elementy plastikowe

____

 

Na opony oraz plastiki zewnętrzne nakładane są specjalne dressingi mające na celu odżywienie tworzyw przywrócenie im naturalnego, świeżego wyglądu oraz ochronę przed promieniami UV.

 

Po aplikacji semipermanentnych powłok zabezpieczający jakimi są powłoki kwarcowe oraz ceramiczne, pojazd musi pozostać przez 24 godziny poza działaniem wszelkich czynników atmosferycznych, celem odpowiedniego ich utwardzenia. Nie należy również przez 7 dni od aplikacji stosować mycia pojazdu żadnymi środkami chemicznymi, po za czystą wodą.

 

Jako certyfikowany detailer marki Gyeon oraz akredytowany detailer marki Gtechniq, możemy zaoferować Państwu powłoki zabezpieczające lakier na okres minimum 12 oraz 24 miesięcy, a także najtrwalszą powłokę kwarcową o trwałości 5 lat!

Powłoki kwarcowe oraz ceramiczne są najtrwalszą dostępną formą zabezpieczenia lakieru samochodowego.

 

Zabezpieczenie lakieru tego rodzaju powłokami szczególnie zalecane jest w przypadku samochodów nowych oraz takich, których lakier jest w bardzo dobry stanie (np. świeżo po przeprowadzeniu korekty). W przypadku samochodów o zniszczonej powłoce lakierniczej zalecane jest wcześniej przeprowadzenie jej korekty.

 

Tak zabezpieczony lakier samochodu, pozwoli nam cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem zdecydowanie dłużej.

 

Powłoki kwarcowe oraz ceramiczne nie tylko chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV, kwaśne deszcze, ptasie odchody, sól drogowa, pozostałości rozbitych owadów, etc., spowalniaj brudzenie samochodu oraz ułatwiają jego późniejsze czyszczenie, ale także w widoczny sposób redukują powstawanie na lakierze mikrozarysowań, będących najczęściej wynikiem nieodpowiedniej pielęgnacji.

__

 

ZABEZPIECZANIE AUT

NOWE/PO DETAILINGU

CENA: od 600 PLN

NAWIGACJA

DANE KONTAKTOWE

GODZINY PRACY

LESZNOWOLA

UL. SŁONECZNA 223A

PON. - PT.

SOBOTA

NIEDZIELA

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

Copyright © 2018 AK Brainding PL

8:30 - 17:00

NIECZYNNE

NIECZYNNE

POLITYKA PRYWATNOŚCI

SALON@AUTOJET.PL

570 777 778