__

 

AUTO DETAILING

STANDARD

O PAKIECIE

Czas trwania prac: około 2 dni roboczych

PROCESY

Pakiet ten jest nieco uproszczoną formą pakietu Auto Detailing Premium, dedykowaną dla tych, którym zależy na tym, by ich samochód znowu wyglądał świeżo przy niedużym nakładzie finansowym. Zawiera on wyłącznie jednoetapową korektę lakieru mającą na celu odświeżenie wyglądu lakieru i usunięcie jedynie części zarysowań i zmatowień bez likwidowania wszystkich defektów lakieru.

__

 

AUTO DETAILING

STANDARD

Mycie wstępne (bezdotykowe)

____

 

Polega ono na pokryciu pojazdu bezpieczną dla lakieru, gum oraz plastików pianą aktywną o neutralnym PH, mającą za zadanie usunięcie wierzchniej warstwy zanieczyszczeń, aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko zarysowania lakieru podczas mycia ręcznego. Po paru minutach piana aktywna wraz z brudem spłukiwana jest z karoserii wodą pod ciśnieniem.

 

 

Mycie właściwe (ręczne)

____

 

Jest to najbezpieczniejsza forma mycia pojazdu z użyciem bardzo delikatnych rękawic z mikrowłókien lub naturalnej wełny owczej oraz dwóch wiader (jedno zawiera roztwór wody z szamponem samochodowym o neutralnym PH, drugie natomiast zawiera samą wodę w celu opłukiwania rękawicy z zanieczyszczeń zebranych z karoserii) wyposażonych we wkładki typu Grit Guard, zatrzymujące zanieczyszczenia na dnie wiadra.

 

 

 

Czyszczenie kół

____

 

W przypadku tego pakietu usług, koła nie są zdejmowane z samochodu. Felgi czyścimy środkami dopasowanymi do ich rodzaju (lakierowane, polerowane, chromowane, etc.) bezpiecznymi dla ich wykończenia, skutecznie usuwającymi brud, przy użyciu odpowiednich szczotek z delikatnym włosiem bezpiecznym dla ich powierzchni.

 

 

 

Czyszczenie nadkoli, wnęk, etc.

____

 

W przypadku tego pakietu usług nadkola oczyszczane są w stopniu na jaki pozwala dostęp do nich bez demontażu kół. Wszelkie uszczelki, szczeliny oraz zakamarki (grille etc.) czyszczone są przy użyciu specjalnych środków oraz pędzelków z delikatnym włosiem.

 

 

 

Dekontaminacja (usuwanie zanieczyszczeń silnie przylegających do lakieru)

____

 

Etap ten składa się z usuwania śladów smoły z lakieru specjalnie przystosowanym do tego środkiem, po czym lakier jest glinkowany, co ma na celu usunięcie z jego powierzchni wszelkich trwale przyspojonych zanieczyszczeń, jak soki z drzew, pozostałości po owadach, zanieczyszczenia metaliczne etc., pozostawiając lakier idealnie czysty i gładki.

 

 

 

Korekta lakieru

____

 

Jednoetapowy proces polerowania lakieru z użyciem profesjonalnej maszyny polerskiej oraz odpowiednio dobranych do konkretnego lakieru i jego stanu past polerskich oraz padów. Korekta lakieru ma na celu odświeżenie jego wyglądu oraz usunięcie części zarysowań i zmatowień bez likwidowania wszystkich defektów lakieru. Proces ten jest przeprowadzany z dużą ostrożnością oraz dbałością o usunięcie jak najdrobniejszej warstwy lakieru, aby można było w przyszłości usunąć jeszcze nie raz nowopowstałe niedoskonałości.

 

 

 

Przygotowanie lakiery do zabezpieczenia

____

 

Po procesie korekty lakieru, jest on dokładnie czyszczony z wszelkich pozostałości past polerskich, a następnie aplikowany jest na niego specjalny środek typu pre-wax cleaner mający na celu nadanie lakierowi jak najlepszego wyglądu oraz przygotowanie powierzchni pod nałożenie końcowego zabezpieczenia w postaci wosku, maksymalnie zwiększając tym samym jego trwałość.

 

 

 

Zabezpieczenie lakieru

____

 

Proces ten polega na ręcznej aplikacji, najwyższej jakości wosku naturalnego, bazującego tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach takich jak olejki  owocowe, wosk Carnauba etc. Ma on za zadanie zapewnić lakierowi wyjątkowy wygląd, oraz najwyższy połysk i głębię koloru, a także zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz  warunków atmosferycznych.

 

 

 

Zabezpieczenie felg

____

 

Felgi pokrywane są z zewnątrz warstwą specjalnego wosku syntetycznego, odpornego na działanie wysokich temperatur i zapewniającego felgom perfekcyjny wygląd. Spowalnia on także proces późniejszego brudzenia felg utrudniając przywieranie do ich powierzchni m.in. pyłowi z klocków hamulcowych, a także ułatwia ich czyszczenie.

 

 

 

Aplikacja powłoki hydrofobowej na szyby

____

 

Wszystkie szyby pojazdu po uprzednim oczyszczeniu pokrywane są od zewnątrz warstwą powłoki hydrofobowej zapewniającej odpychanie wody. Dzięki temu podczas jazdy w deszczu przy prędkościach powyżej ~60km/h używanie wycieraczek staje się niepotrzebne ponieważ woda zbiera się w krople i z pomocą pędu powietrza opływającego pojazd jest ona odprowadzana z szyby czołowej. Powłoka ta sprawia również, że szyby dużo wolniej się brudzą.

 

 

 

Aplikacja dressingów na opony oraz elementy plastikowe

____

 

Na opony oraz plastiki zewnętrzne nakładane są specjalne dressingi mające na celu odżywienie tworzyw przywrócenie im naturalnego, świeżego wyglądu oraz ochronę przed promieniami UV.

 

 

 

Czyszczenie wnętrza

____

 

Wnętrze pojazdu, czyli wszelkie wykładziny, fotele oraz bagażnik są dokładnie odkurzane. Wszelkie, plastikowe elementy wnętrza  oraz gumowe dywaniki (jeśli występują) są dokładnie czyszczone oraz odżywiane. Wszelkie zakamarki czyszczone są przy użyciu specjalistycznych szczoteczek oraz pędzelków o delikatnym włosiu. Podsufitka, wykładziny, materiałowa tapicerka oraz welurowe dywaniki (jeśli występują) są dokładnie prane ekstrakcyjnie z użyciem specjalistycznych środków bezpiecznych dla ich materiałów. W przypadku tapicerki skórzanej jest ona dokładnie oczyszczana przy użyciu delikatnych, całkowicie bezpiecznych środków, a następnie aplikowana jest na nią specjalna odżywka mająca na celu przywrócenie jej naturalnej miękkości i świeżego wyglądu oraz ochronę przed zanieczyszczeniami i odbarwianiem.

CENA: od 1.330 PLN

NAWIGACJA

DANE KONTAKTOWE

GODZINY PRACY

LESZNOWOLA

UL. SŁONECZNA 223A

PON. - PT.

SOBOTA

NIEDZIELA

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

Copyright © 2018 AK Brainding PL

8:30 - 17:00

NIECZYNNE

NIECZYNNE

POLITYKA PRYWATNOŚCI

SALON@AUTOJET.PL

570 777 778