__

 

APLIKACJA FOLII

OCHRONNYCH

O PAKIECIE

Aplikacja folii ochronnych to obecnie jedyna naprawdę skuteczna metoda ochrony lakieru Twojego samochodu przez takimi uszkodzeniami jak uderzenia kamieni, piasku, soli czy uszkodzenia parkingowymi.

 

Stosowane przez nas folie ochronne są w 100% bezpieczne dla oryginalnego lakieru, nie szpecą go ani nie uszkadzają. Folie można w każdej chwili zdemontować bez uszczerbku dla oryginalnej powłoki lakierniczej, zachowując go nawet po wielu latach w idealnym stanie. Aplikowane przez nas folie są wstępnie docięte do konkretnego modelu pojazdu, dzięki czemu nie muszą one być docinane na powierzchni lakieru, zapewniając w ten sposób pewność, że nie zostanie on podczas tego procesu w żaden sposób uszkodzony.

 

W naszej ofercie znajdują się między innymi najbardziej zaawansowane technicznie folie XPEL ULTIMATE oraz STEK DYNO, będące niespotykanym wcześniej na rynku połączeniem takich właściwości jak trwałość, klarowność, a w przypadku folii STEK DYNO, także hydrofobowość. Charakteryzują się one bardzo wysokim połyskiem oraz dużą odpornością na szkodliwe oddziaływanie środowiska. Transparentna powłoka pozwala samoczynnie eliminować zarysowania dzięki czemu nie ma potrzeby polerowania jej powierzchni. 

 

Grubość wszystkich stosowanych przez nas folii wynosi 150 mikronów, czyli więcej niż występujących w aktualnie produkowanych samochodach całych powłok lakierniczych. Dodatkowym atutem folii STEK DYNO jest możliwość zmiany wykończenia lakieru naszego pojazdu, poprzez oklejenie go folią ochronną z efektem perły - DYNO PRISM, lub z efektem matu - DYNO MATT.

Czas trwania prac: około 2 dni roboczych

__

 

APLIKACJA FOLII

OCHRONNYCH

INDYWIDUALNA WYCENA

NAWIGACJA

DANE KONTAKTOWE

GODZINY PRACY

LESZNOWOLA

UL. SŁONECZNA 223A

PON. - PT.

SOBOTA

NIEDZIELA

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS

Copyright © 2018 AK Brainding PL

8:30 - 17:00

NIECZYNNE

NIECZYNNE

POLITYKA PRYWATNOŚCI

SALON@AUTOJET.PL

570 777 778